• Puzzle drewniane gra planszowa memory owoce i kształty

Symbol: KX5369
Brak towaru
35.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
INPOST 15
Paczkomaty InPost 15
INPOST - pobranie 20
GLS 20
GLS - pobranie 25
Dostępność brak towaru
Waga 0.32 kg
Zostaw telefon

PUZZLE DREWNIANE GRA PLANSZOWA MEMORY OWOCE I KSZTAŁTYCzas połączyć zabawę z nauką! W końcu większość rodziców tego oczekuje od kupowanych zabawek!

Bez wątpienie idealnie na te potrzeby odpowiada znana wszystkim gra "memory". Jej bardzo proste zasady z pewnością będą odpowiednie dla małych dzieci! A na czym tak naprawdę polega rozgrywka?

Zasad gry może być wiele, a ograniczone są jedynie przez wyobraźniebawiących się osób, jednak głównym założeniem jest układanie i zapamiętywanie wzorów na kartach!

Aby przyciągnąć uwagę dziecka, wszystkie elementy są kolorowe i przyjemne dla oka, dzięki czemu na pewno nie pozwolą mu oderwać się od ciekawej, nowej zabawki!

W zestawie znajduje się aż 12 dwustronnych kart. Jednym ze sposobów zabawy jest przyglądanie się karcie, póki wszystkie ziarenka nie przesypią się drugą stronę dołączonej klepsydry. Gdy odmierzanie czasu zostanie zakończone, należy odłożyć kartę tak, aby nie był widoczny oglądany wcześniej wzór i przy użyciu klocków ułożyć go z pamięci! Karty mają różne poziomy trudności - najłatwiejsze wymagają użycia tylko czterech klocków, a najtrudniejsze aż szesnastu!

Obie strony wszystkich klocków mają namalowany obrazek - z jednej strony jest to owoc, a z drugiej kształt.Pozwoli to na przerwanie monotonii zabawy oraz niesie za sobą walory edukacyjne!

Rysunki pozwolą dziecku na naukę rozpoznawania i nazywania wielu owoców oraz kształtów.

Gra "memory" ma jednak inny, główny cel - przede wszystkim jej założenia skupiają się na rozwijaniu pamięci. Jest świetnym narzędzie, które w łatwy i przyjemny sposób pozwala na doskonalenie technik zapamiętywania.

Oprócz zdolności intelektualnych, ta prosta zabawka pozwala także na poprawienie zdolności manualnych poprzez układanie wzorzystych tabliczek na znajdującej się w zestawie podstawie!

Większość elementów produktu została wykonana z drewna, które zapewnia odpowiednią trwałość, a także bezpieczeństwo.

Zabawka może okazać się świetnym wyborem na prezent, gdyż została zapakowana w estetyczne, kartonowe opakowanie!


 Zawartość zestawu:


  • Klepsydra
  • 12 dwustronnych kart
  • drewniana plansza z 16 dwustronnymi klockami


Tworzywo:


  • klocki i plansza: drewno
  • karty: karton


Wymiary:


  • planszy: 17,5 cm x 19 cm x 0,4 cm
  • klocka: 3,5 cm x 3,5 cm x 1,7 cm
  • karty: 10,5 cm x 10,5 cm
  • wymiary opakowania: 22 cm x 18,5 cm x 4 cm


Zapakowane w estetyczne kartonowe opakowanie.


 Grupa rabatowa A
Objętość 0.00
Wysokość 0.00
Najbliższa dostawa 2022-12-01
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie