• Samochody RC

Samochody zdalnie sterowane RC

Samochody zdalnie sterowane to frajda dla dzieci w każdym wieku. Są zabawką uniwersalną, nasze pociechy mogą wykorzystywać je na przeróżne sposoby i podczas wielu aktywności. Szeroka gama produktów umożliwia wybranie modelu auta zdalnie sterowanego dopasowanego do indywidualnych preferencji małego rajdowca. By urozmaicić dziecku zabawę autem na pilota do kolekcji można dołączyć również ręczne sterowane helikoptery, łodzie RC czy drony. Samochód zdalnie sterowany to zabawka progresywna, pozwalająca na kształtowanie w młodym człowieku zręczności, koordynacji i związku przyczynowo-skutkowego. Pociechy mogą się bawić nimi samodzielnie, pokonywać wyznaczone trasy i nieustannie odkrywać coraz to nowe możliwości auta na pilot. Jest to także świetna okazja do wspólnej zabawy z rówieśnikami, podczas której dzieci poza czysto rozrywkowymi korzyściami będą mogły również rozwijać się pod kątem komunikacji społecznej. Patrząc na stronę techniczną, samochody zdalnie sterowane wykonane są z najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów, które zapewniają ich bezpiecznie korzystanie.

 Auta na pilot – wspaniała zabawa dla każdego

Zdalnie sterowane samochody sprawdzą się jako użyteczna zabawka bez względu na wiek czy płeć dziecka. Wybór różnorodnych modeli, kolorów i rozmiarów auta na pilot pozwala na wybór idealnej zabawki dla najbardziej wymagającego malucha. W naszej ofercie coś dla siebie znajdą zarówno zagorzali fanatycy i znawcy czterech kółek jak i początkujący wielbiciele motoryzacji. Auto na pilota dla dzieci zapewni wielogodzinną rozrywkę nawet tym najszybciej nudzącym się i wybrednym maluchom. 

Rodzaje zdalnie sterowanych aut

Oferta obejmuje wiele różnych modeli samochodów zdalnie sterowanych zróżnicowanych pod względem rozmiaru, koloru, właściwości oraz przeznaczenia. Nasze zdalnie sterowane auta odwzorowane są z największą starannością przy zachowaniu ich funkcjonalności i użyteczności. Nasze produkty posiadają  europejski certyfikat bezpieczeństwa. W asortymencie znajdą Państwo auta terenowe na pilota, ciężarówki, samochody wyścigowe, osobowe czy samoloty. Auta na pilota 4x4 oraz auta do driftu rozwijają prędkości do nawet 45 km/h i żadna nawierzchnia nie jest im straszna. Samochody zdalnie sterowane to także gratka dla wielbicieli samochodów terenowych, gdyż niektóre modele wyposażone są w amortyzatory, antypoślizgowe opony i wiele, wiele różnych innych właściwości zapewniających wspaniałą zabawę. Każde auto zdalnie sterowane jest wyjątkowe i różne od pozostałych. Bez względu na zainteresowania i zapotrzebowanie z pewnością wszyscy znajdą interesujące ich pozycje. Zachęcamy, by zapoznać się również z ofertą innych zabawek, by powiększyć rodzinę modeli zdalnie sterowanych o np. niezwykle interesujące zdalnie sterowane dinozaury czy poszerzający możliwości zabawy dźwig.