Kiedy nadchodzi czas urodzin dziecka, duża część rodziny zastanawia się nad tym, co mogłoby okazać się najlepszym prezentem. Na rynku jest ogromny wybór zabawek zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, jednak wszystko zależy także od wieku pociechy, bowiem dziecięce preferencje szybko się zmieniają. W wielu przypadkach chłopcy są zadowoleni z samochodzików, klocków czy gier komputerowych, ale co kupić dziewczynkom? Tu pojawiają się liczne dylematy czy to jest jeszcze wiek na lalki, czy jednak celować już w coś innego? 

Uniwersalny prezent, czyli duża maskotka

zabawki pluszowe dla dzieciBez względu na wiek oraz zainteresowania dziecka, idealnym i trafionym prezentem zawsze będą zabawki pluszowe. Dla młodszych dzieci wieku do 2 - 3 roku życia odpowiednie będą zabawki pluszowe do 2-3 roku życia, potem można śmiało podarować żywą maskotkę. Dla starszych dziewczyn możemy rozejżeć się w ofercie firmy Santoro London. To producent niepowtarzalnych produktów, które zachwycą każdą dziewczynkę i niejednego dorosłego. Znajdziecie tu przepiękne torebki, portfele oraz portmonetki, oryginalne artykuły papiernicze (notatniki, pamiętniki, długopisy, ołówki) oraz niepowtarzalne lusterka, balsamy do ust, szkatułki i wiele więcej.  Bez wątpienia, Kolekcja Gorjuss to pomysł na wyjątkowy prezent dla wyjątkowej dziewczynki.

 

 

Edukacyjne prezenty dla młodzieży

gra planszowaW przypadku starszych dziewczynek, które pragną rozwijać swoje możliwości i wiedzę, idealnym prezentem mogą okazać się gry planszowe i nie tylko. Monopoly, karcianki czy gry strategiczne – to one uczą opracowywania konkretnego planu działania, który prowadzi do osiągnięcia wyznaczonego celu. W ten sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym, ofiarując dziecku prezent, który pozwoli mu rozwinąć umiejętności. Największym zainteresowaniem od wielu lat cieszy się gra monopoly Pacman, która cały czas jest udoskonalana, mimo że jej początki sięgają jeszcze czasów rodziców. Teraz może ona przygotować maluchy do rozporządzania finansami nie tylko w gotówce, ale także na kartach kredytowych. 

Możliwości na wybranie prezentu dla dziewczynki jest naprawdę wiele. Można sięgnąć po coś bardziej uniwersalnego, jak i coś związanego z jej pasją czy zainteresowaniami. Pluszowe zabawki, gry planszowe oraz wiele więcej zabawek znajduje się na półkach wielu sklepów z akcesoriami dla dzieci. Bez zastanowienia można sięgnąć po któreś z nich, a pociecha na pewno będzie zadowolona z nowej zdobyczy, która dołączy do kolekcji zabawek. Zatem jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, jaki prezent wybrać, warto poradzić się rodziców bądź wybrać coś uniwersalnego.

 
Lalki Llorens czy Lalki LaMagic ręcznie wykonane, tworzone są z dbałością o szczegóły, z pasją a także z myślą o
zabawie, edukacji i kolekcjonerstwie. Połączenie tradycji i nowoczesności dzięki pracy najlepszych specjalistów  pozwoliło stworzyć lalki bez utraty oryginalnej filozofii firmy: „oferowanie najwyżej jakości”. Lalki hiszpańskie Lloreens zapakowane w oryginalne pudełko, idealnie nadają się na prezent.