do kasy suma: 0,00 zł
Nagrody, gadżety, upominki

Oferta  Fireo P. U. H. - sklep Obecny Tata

Fireo P. U. H. ma dla Państwa propozycję dotyczącą prezentów czy też nagród, które wręczane są uczestnikom eventów, spotkań, szkoleń, konkursów.

Spostrzegliśmy pewien potencjał w naszym asortymencie, który może Państwu uatrakcyjnić czy też nietuzinkowo dopełnić Wasz konkurs, event, sympozjum, szkolenie, itp.
 

Przeglądając ofertę tzw. gift-ów zauważamy niesforną monotonię i sztampę w wyborze asortymentu. Bo czy nie jest banalnym wręczanie Uczestnikom spotkania informatyków pendrive`ów czy długopisów. Kubek, nawet w najatrakcyjniejszej formie i z logo naszej firmy, to tylko zwykły kubek. A ile to kalendarzy można używać w jednym roku?

Wystarczy spojrzeć na biurka i do szuflad, by odnaleźć na nich bezużyteczne gadżety.  Przykład poniżej.

 
 

I tu wchodzimy My.

 

Nasza propozycja może skierować Państwa myślenie czy planowanie imprezy na zupełnie inne tory. Zmiana percepcji, która dokona się wraz nie z szablonowym gadżetem, przeniesie przedsięwzięcie w zupełnie inny obszar. Uczestnik, który zastanawiał się, gdzie po powrocie umieści kolejne "prezenty", zaczyna zastanawiać się w jaki sposób wyróżnić nowy "gadżet".

 

Jednym z kilku przykładów naszych realizacji jest samochód w puszce.

 
 Nie musimy dużo pisać aby wyobrazić sobie 1000 uczestników spotkania z branży informatycznej otrzymujących gotowe do działania pojazdy sterowane pilotem. Gotowe do przeprowadzenie rywalizacji. Dodamy, że na puszce było naniesione logo Organizatora.
 
Innym przykładem może być wręczenie na konkursie dotyczącym iluzji nagród w postaci zabawek naukowych z tej dziedziny.
 
To tylko dwa przykłady naszych realizacji. W każdym przypadku byliśmy przede wszystkim dostarczycielami możliwości, przedstawiając przykładowe produkty. Organizator miał możliwość zrealizowania nietypowego pomysłu.

Ważnym elementem naszej oferty są nasze możliwości w dostarczeniu większych ilości produktów, nawet tych, które w tym momencie nie są dostępne na rynku. Nasi dostawcy chętnie z nami współpracują w tym zakresie. Wbrew pozorom, nie jest to powszechna praktyka. Wystawione na portalach aukcyjnych ilości "1 z 99999" nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Tylko hurtownia lub producent gwarantują możliwość takich realizacji.

 

Prześlij nam kilka informacji: termin, budżet, ilości i rodzaj produktów, typ realizowanej imprezy za pomocą "formularza kontaktowego".

Odpiszemy i odpowiemy na pytania.

Fireo P. U. H.

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl