do kasy suma: 0,00 zł
Prezenty dla dziewczynki w każdym wieku
Prezenty dla dziewczynki w każdym wieku

Kiedy nadchodzi czas urodzin dziecka, duża część rodziny zastanawia się nad tym, co mogłoby okazać się najlepszym prezentem. Na rynku jest naprawdę ogromny wybór zabawek zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, jednak wszystko zależy także od wieku pociechy, bowiem dziecięce preferencje szybko się zmieniają. W wielu przypadkach chłopcy są zadowoleni z samochodzików, klocków czy gier komputerowych, ale co kupić dziewczynkom? Tu pojawiają się liczne dylematy czy to jest jeszcze wiek na lalki, czy jednak celować już w coś innego? 

czytaj całość »
Zdalnie sterowane zabawki dla starszych i młodszych
Zdalnie sterowane zabawki dla starszych i młodszych

Każdy ojciec, spodziewając się swojego pierwszego syna, nie może się doczekać spędzania czasu razem, kiedy tylko ten dorośnie. Każdego roku kupuje mu dużą ilość zabawek, które nie koniecznie są dostosowane do potrzeb takiego malucha. Dopiero kiedy ten osiąga wiek przedszkolny, ojciec może wyciągnąć wszystkie dotychczasowe prezenty, by zaprezentować ich możliwości. Wspólna zabawa na pewno pozwala zbliżyć do siebie ojca i syna, zwłaszcza jeśli będzie dotyczyła męskich tematów.

czytaj całość »
Pierwsza przejażdżka – rowerek biegowy czy jeździk elektryczny?
Pierwsza przejażdżka – rowerek biegowy czy jeździk elektryczny?

W życiu każdego malucha następuje taki moment, kiedy rodzice chcieliby go nauczyć zupełnie nowych sposobów poruszania się, by ten mógł razem z nimi odkrywać świat. Oczywiście wszystko zazwyczaj zaczyna się od chodzika, później samodzielne stawianie pierwszych kroków i doskonalenie umiejętności chodzenia. To jednak dopiero początek, ponieważ na rynku nie brakuje zaawansowanych gadżetów, które pozwolą dzieciom samodzielnie poruszać się na dalszych obszarach niż do tej pory. 

czytaj całość »
Dziecięce zabawy na świeżym powietrzu
Dziecięce zabawy na świeżym powietrzu

Kiedy na dworze panuje ładna pogoda, a dzieci mają trochę czasu wolnego, warto mieć pomysł na zagospodarowanie go w sposób kreatywny. Aktualne pokolenie zdecydowanie bardziej woli zamykać się w domu i grać na konsoli czy komputerze, zapominając o licznych aktywnościach ruchowych na świeżym powietrzu. Dlatego to w gestii rodziców leży zapewnienie swoim pociechom atrakcji, nie tylko w postaci kina czy wspólnych wyjazdów, ale także zabaw na podwórku.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl